• Network Alt Yapısı

  Tüm sunucularımız Türk Telekom omurgasına direkt olarak Niobeweb Datacenter' ından bağlıdır. Yurtiçinde toplam 1 Gbps internet çıkışı ile kendi kiralık Hattimiz olan 100Mbps ve fiziksel firewall korumalarımız ile siteleriniz güvenilir ellerde ve hızlı internet bağlantısı ile hiç olmadığı kadar hızlı..

   

  view

 • %100 Web uygulama uyumluluğu

  Joomla ? Wordpess? Smf? Vbulletin? Diğerleri? Windows ve Linux Hosting paketlerimiz Tüm Uygulamalar ile %100 uyumlu Yüksek Bağlantı kapasitesiyle Değerli Kullanıcılarımızın Hizmetinde ...

   

  view

 • Sunucu Donanımları

  Tüm sunucularımız HP serisi gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Sunucularımızın büyük bölümünü Dual Core x 4 işlemcili, 16 GB ECC ram, SCSI Hard Disk li özel donanıma sahiptirler. Sunucu donanımlarımızın sürekli donanımsal ve yazılımsal yedekleri bulunmakta olup sistemimizin başımıza gelecek en kötü senaryoda bile en fazla 4 saatte herşeyin tekrar faaliyet geçmesi üzerine planlarımız ile tüm verileriniz sürekli koruma altında tutulmaktadır.

  view

Teknik Alt Yapımız
 

Hizmet Sağlanan Sunucular Fransa üzerinde Ovh datacenterlarında ve Turkiyede  Inetmar Internet Hizmetleri Datacenterlarında bulunmaktadır . 

Tüm sunucular Dell serisi gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Sizlere hizmet verilen sunucuların büyük bölümünü Intel Xeon E5-1620v2, 64  DDR3 ECC Ram, SATA3 veya SSD Hard Disk li özel donanıma sahiptirler. Sunucu donanımlarımızın sürekli donanımsal ve yazılımsal yedekleri bulunmakta olup sistemimizin başımıza gelecek en kötü senaryoda bile en fazla 12/24 saatte herşeyin tekrar faaliyet geçmesi üzerine planlanmış olup tüm verileriniz sürekli koruma altında tutulmaktadır.

Yazılımlarımızın lisanslı kullanmamızın en büyük avantajı sürekli güncel güvenlik ve güncelleştirmelerinden anında haberdar olmamızdır. Bu durumda sizler farkında bile olmadan en güncel güvenlik açıkları gerek otomatik olarak gereksel manuel olarak sağlanmaktadır. Linux sunucularımızda Centos 5.x, Windows Sunucularımızda ise Server 2003 ve 2008 işletim sistemi kullanmaktayız. Hosting kontrol paneli olarak Cpanel, Plesk 9.5.x ve Plesk 11.x kullanılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz Banka Hesaplarımız Neden CHTasarim ? Teknik Alt Yapımız
anında ödeme! Kredi kartı, debit kart veya PayPal
hesabınız ile anında ödeme yapabilirsiniz!
%100 İade Garantisi Satın aldığınız web hosting ve reseller
hizmetlerinden memnun
kalmazsanız 3 gün içinde
paranızı iade ediyoruz!
yetkili yer sağlayıcı! Firmamız 2407 numaralı, TIB onaylı
yer sağlayıcı faaliyet belgesine
sahiptir.


 
 
internet Sayfalarimiz Kurumsal Hizmetlerimiz Destek iletisim
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
indircen.com Biz Kimiz Web Tasarim Destek iletisim Formu
izlicen.net Referanslarimiz Reseller Musteri Paneli iletisim Bilgileri
Web Tasarimi Hizmet Sozlesmesi Web Hosting
 
Talep Formu
Chtasarim.com Hesap Bilgilerimiz Alan Adi  
    VPS / VDS